Fundacja Dwa Serca
Raiffeisen Polbank
07 1750 0012 0000
0000 2358 4654Modele fustanesh per te qepur

B Fustane me Qera adresa: „sheshit Wilson” Tek Rreth Rrotullimi ne BRI te Albtelecom dhe dekordes orari ?: nga e Hena ne te shtune 10:00-20:00 Nr. Tél ?: 0695333365… B Fustane me Qera notre boutique en ligne ? porosisni en ligne ??… B Taverna klajren, restoranti me i ri ne Tirane i Cili Merret me organizime festash te ndryshme Duke ofruar nje ushqim cilesor dhe argetim pafund. muzike Live, DJ, karaoké, dhe surpriza PA fonds per ta Bere diten tuaj te paharrueshme. parimi Jone eshte buzeqeshja juaj! na kontaktoni per rezervime ne… B Ju ftojme te perzgjidhni viseur dekoret me te bukura per Festen tuaj. nisine nga 20 000 Lek de cmimet. larmishmeri zgjedhje, STAF i mire organizuar, ndricim Profesional, korrektesi dhe orientim per eventin. rezervo Daten tende te Festes. eksperienca Jone 10 vjecare na ka dhene besimin perte QENE te sigu… Me këtë fustan do të Ishte më së Miri të veshni çizme të thjeshta Kamoshi gjysmë të Thella të zeza.

Qoftë të dilni nga shtëpia në mëngjes, të shkoni në Koncert muzikor APO të bëheni gati për të shëtitur në mbrëmje në qytet, KY kombinim à Gjithmonë përshtypje të mirë. B WhatsApp 0696839117 ndodhemi në laprakë, Tiranë. Rruga: Ibrahim pashë bushatlliu në Krah të majtë të Gjykates administrative dhe afër spitalit të Traumes (ushtarak)… B Fustane me Qera & shitje te Markave me te njohura Amerikane vijne Tek Ju me cinder per Tju Bere te ndiheni si nje hirushe e vertete!… Fustani i modelit A, këtë saison po na Probajmo i pasuruar me dekorime interesante, siç është qëndisja që e rrethon dekoltenë. Me këtë kombinoni çizme të ngushta gjysmë të Thella, të cilat duken si çorapa në këmbë. B Fustane me Qera ?? „fustane me Qera” ?? 10:00-20:00 Hena-diele ? + 355 69 213 6087 ADR: 100 Metra nga Ura e nisherakut dhe „UET” (perballe) ngjitur me Lule Mansaku… Këtë Duks-fustan mëndafshi, me pjesë të venitura, Mund ta kombinoni me çizme të thjeshta gjysmë të Thella. B E&l _ Official Tirane, Albanie World Wide Shipping 0696392421 (whatsap) adresa: Porcelan, Rruga Marie Kraja… Fustani me TEKSTURA të ndryshme + çizme të shkurtra nga lëkura e lëmuar fustani asimetrik maksi me Print + çizme të zeza me Top Dil lëkurë antilope Deri në nyellin e këmbës me këtë fustan, vishni çizme Kamoshi njëngjyrëshe me takë të pazakontë. Do të Jeni dakord se pamjen më të mirë e bën kombinimi i fustanit me çizme atraktive gjysmë të Thella (Deri te kyçi i këmbës).

Kurse elle Ju paraqet idetë më të Mira se si të veshni këtë tendance… B ajna mariage: Rruga Ali shefqeti, shkozè-Tirane (ISH UZINA e autotraktoreve/Pran News24) CEL. : + 355 673966051… Meqenëse këtë saison na kanë arritur MODELE të ndryshme çizmesh, si Edhe Silueta interesante fustanesh, të gjatësive të ndryshme, Kemi vendosur të veçojmë Modelet më të Mira + propozimin për çizmet të cilat Mund t`i mbathni me to, transmeton telegrafi.